D.U.K.

Dėl įmonės teikiamų paslaugų

Ar suteikiate garantiją parduotiems augalams?

Įsigijusiems augalus ir pasirašiusiems augalų priežiūros sutartį klientams suteikiame atsodinimo garantiją.

Ar teikiate didelių medžiu persodinimo paslaugą?

Deja, šiuo metu tokios paslaugos neteikiame. Galime pasodinti tik iš mūsų įsigytus augalus.

Ar nuomojate augalus parodoms, šventėms ir kitiems renginiams?

Šiuo metu tokios paslaugos kaip augalų nuoma neteikiame, nes nuomojamų augalų išgyvenimo tikimybė dėl augalams sukeliamo streso ir nepriežiūros yra ganėtinai menka.

Ar galima įsigyti dekoratyvinius augalus ar apželdinimo paslaugas išsimokėtinai?

Taip, šiuo metu bendradarbiaudami su savo partneriais UAB „SB lizingas“ suteikiame galimybę, esant poreikiui, įsigyti visus mūsų augalus ar apželdinimo paslaugas išsimokėtinai.

Daugiau informacijos telefonu: +370 608 28488.

Dėl dekoratyvinių augalų, apželdinimo ir kt. paslaugų kainų

Kokios dekoratyvinių medžių kainos?

Mūsų preliminarų 2019 m. pavasario sezono mažmeninės prekybos augalų kainininką galite rasti čia.

Kiek kainuoja sklypo apželdinimo projektas?

Galutinė kaina dažniausiai priklauso labiau nuo projekto detalumo nei nuo teritorijos ploto. Svarbu įvertinti, kokios yra parinktos funkcinės zonos: ūkinė, laisvalaikio, vaikų žaidimų, sodo – daržo ir t.t., detalios augalų sodinimo vietos (medžiai, krūmai, gėlynai). Taip pat kainą lemia dangų parinkimas, apšvietimo taškų pažymėjimas, šviestuvų, mažosios architektūros detalių idėjų pasiūlymai. Priklausomai nuo darbų apimties kiekvienu atveju keičiasi ir kaina.

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis:

Kraštovaizdžio architektė
Loreta Poškienė

Mob. tel.: +370 645 00 070
landscape@megaplantas.eu

Dėl medelyne auginamų augalų

Kada galima atvykti į medelyną pasirinkti ir įsigyti medžių?

Atvykti apžiūrėti ir pasirinkti medžius medelyne galima darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 16.00 val.

Prieš atvykstant, pageidautina, kad apie savo vizitą ir dominančius augalus praneštumėte tel. +370 608 43 334 arba el. paštu sales@megaplantas.eu.

Kada medelyne kasami augalai?

Medelyne augalai auginami grunte, todėl jų kasimo laikas labai priklauso nuo klimato sąlygų.

Pavasarį lapuočiai medžiai paprastai kasami iki išsprogstant pumpurams, o rudenį – kai numeta lapus, t.y., prieš prasidedant ir pasibaigus augalų vegetacijai. Spygliuočiai medžiai preliminariai kasami pavasarį iki balandžio 15d. ir rudenį iki spalio 15d.

Ar medelyne turite bonsų?

Medelyne turime nemažą kolekciją formuotų augalų, kuriuos paprastumo dėlei vadiname bonsais, nors tikslesnis terminas būtų „niwaki“. Skirtingai nuo bonsų, kurie yra nedideli, įprastai auginami vazonuose, „niwaki“ iš japonų kalbos išvertus reiškia sodo augalai“, kurie yra gerokai didesni bei sodinami ir auginami grunte.

Dėl tinkamo augalų parinkimo

Į ką reikia atsižvelgti, renkantis pasodinti medį savo kieme ar sodyboje?

Jeigu sklypas nėra didelis, geriau rinktis nedidelius, dekoratyvius, augančius nuo 4 m iki 10-12 m medžius. Svarbu įvertinti sklype esantį gruntą (smėlis, molis, priesmėlis) ir gruntinių vandenų lygį pavasario ar drėgno sezono metu, kad būtų galima parinkti būtent tai vietai tinkamus augti medžius. Jeigu sklypas didelis, jame gali augti dideli parko medžiai, paliekant jiems pakankamai erdvės ir išlaikant atstumus vienas nuo kito.

Daugiau informacijos dėl didelių dekoratyvinių medžių parinkimo sodinimui privačiuose sklypuose rasite šiame straipsnyje.

Koks tinkamas dekoratyvinių medžių sortimentas mažame skype?

Nedideliame sklype siūlytume sodinti: formuotus augalus (bonsus), japoninį šermukšnį ‘Dodong’, lamarko medlievą, japoninę magnoliją, dekoratyvines obelų, kriaušių veisles, smailiadantę vyšnią (sakurą) ‘Kanzan’, ginalinį klevą ir kt. rūšių augalus, kurie neužima daug vietos. Kita vertus, kai kuriais atvejais galima sodinti ir didelius augalus, pvz., paprastoji pušis, kuri, nors ir užauga aukšta, bet laja stipriai neužpavėsina teritorijos, o, esant poreikiui, ją galima pagenėti.

Dėl detalesnės konsultacijos dėl augalų parinkimo rekomenduojame kreiptis:

Dėl išsamesnės informacijos rekomenduojame kreiptis:

Kraštovaizdžio architektė
Loreta Poškienė

Mob. tel.: +370 645 00 070
landscape@megaplantas.eu

Kokius dekoratyvinius medžius rekomenduojate sodinimui viešosiose erdvėse?

Esame parengę rekomenduojamų dekoratyvinių medžių sąrašą urbanizuotoms teritorijoms, kurį nuolat pildome ir tobuliname. Naujausią šio sąrašo versiją galite rasti čia.