Medelynas

Kiekvienas turintis savo kiemą ar nedidelį kiemelį svajoja, kad jis būtų išpuoselėtas ir visus metus gyvybingas. Dekoratyviniai augalai ir dideli medžiai padeda sukurti jaukią ir malonią aplinką, kuri džiugina kiekvieną. Tam, kad sukurti savo žaliąją oazę, pirmiausia reikia nuspręsti kokios augmenijos norisi, o jau tada išsirinkti medelyną. Medelynas - pagrindinė vieta, kurioje galite rasti ne tik įprastų medžių ar augalų, bet ir retesnių, akcentinių augalų, kurie suteiks išskirtinumo ir trauks akį. Ieškote ko nors paprasto ar ypatingo kiemui, sodui? Platų medžių ir augmenijos asortimentą Jums siūlo MEGAPLANTO medelynas Klaipėdos rajone. 

Įvairūs FORMUOTI AUGALAI (BONSAI)

MEGAPLANTAS asortimente galite rasti platų formuotų augalų (Bonsų) pasirinkimą. Taip pat mūsų medelyno svetainėje rasite bonsų medelių nuotraukas, įgyvendintų projektų pavyzdžius ir konsultacijas teikiančių apželdinimo specialistų kontaktus. Apželdinimo specialistai teikia konsultacijas dėl bonsų medelių priežiūros, genėjimo, laistymo ir kitų klausimų. Specialistai ne tik papasakos apie bonsų priežiūrą, auginimo ypatybes, bet ir padės išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį medelį. O esant pageidavimui, mūsų apželdinimo specialistai gali parengti visą apsodinimo bonsais projektą ir jį įgyvendinti Jūsų kieme.

KITI MEDELYNE AUGINAMI DEKORATYVINIAI AUGALAI

MEGAPLANTAS medelyne taip pat galite įsigyti ne tik medelių ar bonsų, bet ir daugybę kitų dekoratyvinių augalų. Mūsų siūlomi augalai yra pritaikyti įvairios paskirties teritorijoms. Mes galime pasiūlyti ne tik jaunų ir brandžių augalų iš mūsų medelyno, bet ir išskirtinių augalų iš mūsų partnerių medelynų Europoje. MEGAPLANTAS apželdinimo specialistai pasiruošę pakonsultuoti Jus visai augalų priežiūros klausimais bei padėti išsirinkti labiausiai poreikius ir norus atitinkančius dekoratyvinius augalus.

Jeigu ieškote kažko ypatingo savo aplinkai, daugiau augalų rasite mūsų augalų kataloge.

Norite pas mus atvykti?

Mūsų medelynas įsikūręs Klaipėdos rajone

MEGAPLANTO medelynas yra įsikūręs Klaipėdos rajone netoli automagistralės Vilnius - Klaipėda, šalia kelio Gargždai - Kretinga. Mūsų medelynas yra bene vienas didžiausių ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse. Tai privatus specializuotas dekoratyvinių didelių augalų medelynas, kuriame yra auginami ir aklimatizuojami augalai net 20 ha plote. Domina dideli medžiai ir dekoratyviniai augalai viešosioms erdvėms ar privačioms teritorijoms, tačiau nežinote kaip išsirinkti? Kviečiame atvykti į MEGAPLANTAS medelyną Klaipėdoje, kuriame galite pasitarti su mūsų kraštovaizdžio specialistais, išsirinkti ir vietoje įsigyti didelių dekoratyvinių medžių, krūmų ar augalų, tinkančių konkrečiam sklypui. Čia galima gyvai apžiūrėti jau paaugusius dekoratyvinius augalus ir medžius, taip suteikiama galimybė realiai pamatyti jų dydžius, spalvas bei formas. Medelyne auginama per 40 000 įvairių margalapių, žydinčių, kvepiančių, išskirtinių ir retesnių augalų, tinkamų sodinti mūsų klimato sąlygomis. Vienas didžiausių privalumų tai, kad augalai grunte yra auginami keletą metų, todėl jie yra tinkami ne tik mūsų klimato sąlygoms, bet ir iš karto sodinti kliento sklype. Taip pat nemaža dalis augalų yra vazonuose, todėl juos galima sodinti ir ne sezono metu.

Mūsų medelyne rasite itin platų augalų rūšių ir veislių pasirinkimą, todėl klientai gali priimti geriausius sprendimus sodinant augalus tiek mieste, jo gatvėse, parkuose, skveruose, tiek privačiose teritorijose. Kadangi mūsų medelynas pasižymi didele unikalių formuotų augalų kolekcija - čia galite rasti akcentinius augalus savo aplinkai, kas taps tikra kiemo puošmena. Na, o jei neišsirenkate augalo ar nerandate tokio kokio norisi - MEGAPLANTO komanda padės Jums surasti ir įsigyti bet kurį augalą iš kitų mūsų partnerių visoje Europoje geriausia kaina rinkoje. Tad susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime!

 Jeigu norite aplankyti mūsų medelyną, rekomenduojame iš anksto susitarti dėl susitikimo su atsakingu darbuotoju. 

PLANUOKITE SUSITIKIMA

Medelynas internetu - augalus pristatome visoje Lietuvoje

Jei fiziškai neturite galimibės apsilankyti mūsų MEGAPLANTO medelyne, įsikūrusiame Klaipėdos rajone, mes suteikiame galimybę apsipirkti ir internetu. Tai tarsi virtualus medelynas internetu, nes užsisakius bet kuriuos augalus, pristatysime juos visoje Lietuvoje. Mūsų internetinėje svetainėje yra ne maža dalis mūsų turimo asortimento, tačiau tikrai ne viskas. Nuolatos pildome internetinį asortimentą, tačiau jei visgi nerandate dominančio augalo, susisiekite su mumis!
Taip pat mūsų medelyno svetainėje rasite išsamias augmenijos nuotraukas, įgyvendintų projektų pavyzdžius ir konsultacijas teikiančių apželdinimo specialistų kontaktus. Tad, apsipirkimas internetu yra išties labai patogi alternatyva - pasikonsultuokite, išsirinkite ir įsigykite dominančius augalus vienoje vietoje be papildomų kelionių sutaupydami daug brangaus laiko!

Pristatymo sąlygos užsakant augalus internetu

Užsisakius dominančius augalus, juos galime pristatyti į bet kurį Lietuvos miestą ar miestelį. Pavyzdžiui, augalus galime pristatyti Klaipėdos apskrityje (Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone, Kretingoje ir Kretingos rajone, Palangoje ir Palangos rajone, Agluonėnuose, Šilutėje ir Šilutės rajone, Gargžduose, Vėžaičiuose ir kt.), Vilniaus apskrityje (Vilniuje ir Vilniaus rajone, Nemenčinėje, Riešėje, Trakuose, Ukmergėje ir Ukmergės rajone, Ukmergės plente, Elektrėnuose, Švenčionyse ir Švenčionių rajone, Bendorėliuose, Lydos plente, Eišiškių plente, Širvintose ir Širvintų rajone, Galgiuose ir kt.), Kauno apskrityje (Kaune ir Kauno rajone, Prienuose ir Prienų rajone, Babtuose, Jonavoje ir Jonavos rajone, Garliavoje, Neveronyse, Žiežmariuose, Raseiniuose, Lakūnų plente, Domeikavoje, Birštone ir Birštono rajone, Netonyse ir kt.), Panevėžio apskrityje (Panevėžyje ir Panevėžio rajone, Rokiškyje ir Rokiškio rajone, Biržuose ir Biržų rajone ir kt.), Šiaulių apskrityje (Šiauliuose ir Šiaulių rajone, Žadžiūnuose, Radviliškyje, Joniškyje ir kt.), Utenos apskrityje (Utenoje ir Utenos rajone, Molėtuose ir Moletų rajone, Molėtų plente, Ignalinoje ir Ignalinos rajone, Anykščiuose, Zarasuose ir Zarasų rajone ir kt.), Alytaus apskrityje (Alytuje ir Alytaus rajone, Druskininkuose ir kt.), Marijampolės apskrityje (Marijampolėje ir Marijampolės rajone ir kt.), Telšių apskrityje (Telšiuose ir Telšių rajone, Mažeikiuose ir Mažeikių rajone, Plungėje ir Plungės rajone ir kt.), Tauragės apskrityje (Tauragėje ir Tauragės rajone, Jurbarke ir Jurbarko rajone ir kt.).


Dideli medžiai transportuojami vilkikais, sunkvežimiais, samdytu arba nuosavu transportu. Kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, pvz., galėjimo sujungti kelis krovinius, ar su sodinimo darbais (tada dalis augalų gali būti vežami nuosavu transportu, dėl ko sumažėtų pristatymo kaina), ar su iškrovimu ir galiausiai augalų kiekio.

Dėl detalesnės augalų ir medžių pristatymo informacijos kviečiame su mumis susisiekti nurodytais kontaktais!