Juodoji pušis

Juodoji pušis
Įtraukite į augalų sąrašą
Palyginkite augalus
Išsisaugokite kaip PDF dokumentą

  Dirvožemio tipas

 • Bet koks dirvožemis

  Augalo tipas

 • Spygliuočiai medžiai
 • Bonsai

  Lajos forma

 • Piramidės formos

  Tinkami apželdinti

 • Aikštės
 • Parkai
 • Pramoninės teritorijos
 • Didelės sodybos
 • Kapinės

Juodoji pušis - tai populiariausia pušų rūšis Lietuvoje. Ši rūšis natūraliai paplitusi yra pietų Europoje. Lyginant su kitomis pušų veislėmis, ši veislė Lietuvoje yra naujesnė, todėl ir patrauklesnė daugeliui. Juodoji pušis išsiskiria savo tamsiais žaliais spygliais, kas suteikia augalui elegantiškumo ir puošnumo, prabangos.

Juodoji pušis gana greitai auga (per metus maždaug apie 30-70 cm) ir gali pasiekti virš 20 metrų aukštį. Taigi, jei norite, kad Jūsų kieme pušis užaugtų greičiau, rekomenduojame rinktis juodąją pušį.

Juodosios pušies laja yra kūgiška ir rutuliška, o medžiui einant senyn jis įgauna skėtinę formą. Šios rūšies spygliai yra standūs, tamsiai žalios spalvos, maždaug 8-15 cm ilgio.

MEGAPLANTAS medelynas, esantis Klaipėdos rajone, siūlo savo aplinką pasipuošti juodosiomis pušimis. Mūsų medelynas rekomenduoja įsigyti būtent šios veislės pušis, norintiems išskirtinumo ir, kad medis greitai užaugtų.

Juodosios pušies sodinimas, auginimas ir priežiūra

Prieš įsigyjant juodąją pušį, svarbu žinoti tam tikras jos auginimo ypatybes. Pavyzdžiui, šis medis nėra reiklus dirvožemiui, tačiau idealiausiai augtų pasodintas į vidutinio derlingumo, rūgščioje ar lengvai molingoje dirvoje. Šias pušis galima sodinti po vieną ar grupėmis, taip pat jos tinka tiek gyvatvorėms, tiek šlaitams apsodinti.
Juodoji pušis auga įvairiuose dirvožemiuose: sausuose, molinguose ir kalkinguose. Ši rūšis yra atspari šalčiui, vėjuotam, užterštam orui, lengvai pakenčia sausrą. Tačiau jai nereikėtų ilgą laiką būti įmirkusiomis šaknimis.

Juodoji pušis sodinama ankstyvą pavasarį arba rudenį, o jei ji buvo auginama vazone, tuomet galima medį sodinti visą šiltąjį sezoną. Kad medis greičiau prigytų, jam reikia purios ir lengvos žemės. Svarbu medžio nepasodinti per giliai - kitaip jis lėčiau augs.
Juodosios pušies priežiūra gana nesudėtinga, ji tręšiama kompleksinėmis mineralinėmis trąšomis. Laistyti rekomenduojama sausuoju periodu. Juodąją pušį genėti geriausia pavasarį arba ankstyvą rudenį.
MEGAPLANTO specialistai visada pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus. Mes paaiškinsime juodosios pušies auginimo ir prižiūrėjimo ypatumus. Esant pageidavimui, mūsų specialistai gali atvykti į Klaipėdą ar kitus Lietuvos miestus bei miestelius, suteikti apželdinimo paslaugas bei pasodinti medžius Jūsų aplinkoje.

Juodąją pušį galite įsigyte atvykę į mūsų medelyną

Kviečiame atvykti į MEGAPLANTAS medelyną Klaipėdoje, kuriame galite pasitarti su mūsų kraštovaizdžio specialistais, išsirinkti ir vietoje įsigyti dekoratyvinių juodųjų pušų. Čia galima gyvai apžiūrėti jau paaugusius medžius, taip suteikiama galimybė realiai pamatyti jų dydžius, spalvas bei formas. Mūsų parduodami sodinukai išvaizdūs, gerai prižiūrėti ir tinkami sodinti įvairiais periodais.

Juodąsias pušis UŽSISAKYKITE INTERNETU

Jei neturite galimybės apsilankyti mūsų medelyne, galite susisiekti internetinėje svetainėje Jums patogiu būdu nurodytais kontaktais telefonu, el. paštu arba užpildyti užklausos formą, o mes pateiksime pasiūlymą Jus dominantiems augalams įsigyti. Deja, šiuo metu nėra galimybės užsisakyti juodosios pušies internetu. Užsisakius bet kuriuos augalus, galime už papildomą mokestį, kurio dydis priklauso nuo užsakytų augalų dydžio ir kiekio, pristatyti juos visoje Lietuvoje.

Mūsų internetinėje svetainėje yra tik dalis mūsų turimo dekoratyvinių medžių, krūmų ir kitų augalų asortimento. Nuolatos pildome internetinį asortimentą, tačiau dėl aktualių augalų kiekių ir kainų rekomenduojame kreiptis tiesiogiai, nes sezono metu turimų augalų pozicijų kiekiai ir kainos nuolat kinta. Perkantiems urmu, kraštovaizdžio architektams ir apželdinimo įmonėms taikome išskirtines, didmenines kainas.

Nuo ko priklauso juodosios pušies kaina?

Juodosios pušies kaina priklauso nuo daugelio veiksnių - jos veislės, kilmės, auginimo sąlygų ir panašiai. Kainos išties yra labai įvairios. Megaplantas asortimente rasite įvairių kainų medelių, todėl galėsite išsirinkti juodąją pušį už Jums prieinamą sumą. Taip pat akcijų metu galima įsigyti svajotą medelį ir už kur kas pigiau.