Medelyno augalų pardavimų aikštelė pradeda dirbti šeštadieniais

Medelyno augalų pardavimų aikštelė pradeda dirbti šeštadieniais
2021-04-14

Nors pavasario sezonas artėja prie savo piko, mes pastebime, jog vis daugėja klientų, negalinčių atvykti į medelyną apžiūrėti dominančių augalų įprastomis mūsų darbo valandomis. Dėl šios priežasties, atsižvelgdami į klientų poreikius, priėmėme sprendimą atidaryti medelyno augalų pardavimo aikštelę ir pradėti dirbti šeštadieniais nuo 9.00 iki 15.00 val., išskyrus šventines dienas.

Medelyno pardavimo aikštelėje ne tik galėsite apžiūrėti ir įsigyti smulkesnių dekoratyvinių augalų, tačiau turime kuolų augalų tvirtinimui, durpių, reikalingų sodinimui, ir įvairių frakcijų 100 % natūralaus pušų žievės mulčo. Aikštelės augalų ir prekių asortimentą planuojame nuolat atnaujinti, kad klientai čia rastų kuo įvairesnių augalų ir viską, kas reikalingiausia augalų sodinimui.

Jeigu ieškote augalų savo aplinkai, kviečiame atvykti į mūsų medelyną, kur galėsite apžiūrėti ne tik pardavimų aikštelės augalus, tačiau pamatysite, kokius didelius dekoratyvinius medžius auginame bei mūsų formuotų augalų (bonsų) kolekciją. Čia atrasite tai, kas papuoš Jūsų sodybą ar kiemą.

Mus surasite adresu: Dagilių g. 26, Genaičių kaimas, Klaipėdos rajonas (kelyje Gargždai-Kretinga, netoli Vaitelių sodų).