Nemokamos konsultacijos savivaldybėms apželdinimo klausimais

Nemokamos konsultacijos savivaldybėms apželdinimo klausimais
2020-01-23

Prasidėjus metams UAB „MEGAPLANTAS“ inicijuoja projektą, kurio metų mūsų specialistai iš anksto suderintu laiku atvyktų į susitikimą su atsakingais už teritorijų apželdinimą asmenimis savivaldybėse bei suteiktų kvalifikuotą konsultaciją dėl dekoratyvinių medžių parinkimo, jų tinkamumo sodinti viešosiose erdvėse, pvz., atnaujinant gatves, parkus, įrengiant laisvalaikio ir poilsio zonas.

Vykdydami veiklą visoje Lietuvoje, pastebime, kad, projektuojant ar įrengiant žaliuosius plotus viešosios paskirties teritorijose, už tai atsakingiems asmenims savivaldybėse dažnai kyla įvairių problemų dėl dekoratyvinių augalų rūšių, veislių, tinkamų sodinimui dydžių ar kitų kokybinių parametrų parinkimo skirtingoms teritorijoms specifikos. Dėl šios priežasties mūsų komanda, nevykstant sezoniniams darbams, yra pasiruošusi atvykti į vietą ir pasidalinti savo žiniomis bei patirtimi teritorijų apželdinimo klausimais.

Žinoma, esant galimybei visada kviečiame atvykti į mūsų medelyną Klaipėdos rajone, kur galėsime parodyti įvairių rūšių ir veislių didelius dekoratyvinius medžius ir krūmus bei atsakysime į kitus aktualius klausimus dėl augalų sodinimo ir priežiūros.

Registruokitės konsultacijai telefonu +370 608 43 334 arba el. paštu sales@megaplantas.eu.