Pradedamas įmonių susijungimas

Pradedamas įmonių susijungimas
2019-12-03

Su džiugesiu pranešame, kad mūsų įmonių grupė pradeda naują savo plėtros etapą – po bendru „MEGAPLANTAS“ prekės ženklu apjungsime didelių medžių auginimo (medelyno) ir augalų pardavimo, želdinių projektavimo bei teritorijų priežiūros veiklas, kurias iki šiol vykdė skirtingos įmonės. Tai leis optimizuoti veiklą, sumažinant administracinius ir kt. kaštus, bei įgalins klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės Lietuvoje aklimatizuotus augalus bei pilną apželdinimo paslaugų paketą iš vieno tiekėjo.

Dėl šios priežasties yra pradedamas UAB „Baltijos žaluma“ ir UAB „Megaplantas“ reorganizavimas, prie UAB „Megaplantas“ prijungiant įmonę UAB „Baltijos žaluma“. Reorganizavimas bus baigtas įregistravus naują UAB „Megaplantas“ įstatų redakciją. Tai planuojama atlikti I-ą 2020 metų ketvirtį.

Norime patikinti, kad dėl vykdomos reorganizacijos nei mūsų partneriai, nei klientai nepatirs jokių papildomų nepatogumų – toliau bendrausite su tais pačiais žmonėmis, su kuriais bendravote iki šiol.

Pažymime, kad visos UAB „Baltijos žaluma“ sutartys ir įsipareigojimai klientams dėl šių pokyčių nesikeis, tik teisės ir pareigos pagal sandorius pereis po reorganizacijos veiksiančiai bendrovei – „Megaplantas“, UAB, o UAB „Baltijos žaluma“, įmonės kodas 300554344, pridėtinės vertės mokesčio mokėtojo kodas LT100002608916, buveinės adresas Lietuvos Respublika, Klaipėdos r. sav., Genaičių k., Dagilių g. 26, po reorganizacijos nebevykdys veiklos ir bus išregistruota iš registro.