Medelyne darbai pavasario sezonui nesustoja

Medelyne darbai pavasario sezonui nesustoja
2020-03-18

Mes labai rimtai vertiname susidariusią situaciją šalyje, todėl vadovaujamės vietos valdžios nurodymais ir ėmėmės visų būtiniausių priemonių, saugant mūsų klientus ir darbuotojus nuo koronaviruso grėsmės. Mūsų darbuotojams buvo paaiškinta, kaip darbuosimės toliau pagal būtinus saugumo ir higienos standartus, kurių reikalauja aplinkybės.

Esame įsipareigoję savo klientams teikti aukščiausios kokybės apželdinimo paslaugas ir dekoratyvinius augalus, todėl dekoratyvinių augalų pristatymas klientams ir mūsų darbai medelyne nesustoja! Visais rūpimais klausimais toliau galime bendrauti Jums įprastais kontaktais nuotoliniu būdu.

Suprantame visų susirūpinimą dėl savo sveikatos, todėl šiuo metu, vadovaudamiesi rekomendacijomis kiek įmanoma vengti tiesioginio kontakto su kitais žmonėmis, atsisakome fizinės prekybos bei atsiskaitymo už augalus grynaisiais pinigais. Savo klientus raginame pasirinkti išankstinius mokėjimo būdus, o mūsų dekoratyvinius medžius toliau bus galima apžiūrėti ir atsiimti medelyne lauko aikštelėje arba pristatysime Jums į pageidaujamą vietą.

Kiti mūsų darbai medelyne ir apželdinimo paslaugos pas klientus vyksta įprastu rėžimu. Darbas medelyne organizuojamas mažose komandose, laikantis reikiamo atstumo vienas nuo kito.

Nuolat stebime ir vertiname besikeičiančią situaciją ne tik Lietuvoje, bet ir mūsų partnerių šalyse. Visose šalyse šiuo metu užtikrinamas krovinių judėjimas ir užsakymų vykdymas. Žinoma, šiuo beprecedenčiu laikotarpiu suprantame, kad galime susidurti su sunkumais, dėl kurių mūsų teikiamos paslaugos gali vėluoti ar keistis. Dėl šios priežasties norėtume iš anksto atsiprašyti ir prašyti Jūsų supratimo.