Paslaugos

Apželdinimo specialistų konsultacijos

Tvarkingas ir stilingas aplinkos apželdinimas suteikia išskirtinumo namo, sodo namelio, sodybos, ar kito pastato įvaizdžiui. Taip pat aplinkos apželdinimas atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir padeda paslėpti tam tikras detales, pavyzdžiui, šulinių dangčius, drenažą, ar kitas norimas paslėpti namo dalis. Be to, apželdinimu galite atskirti norimas kiemo zonas. Vis tik apželdinimas reikalauja specialių žinių, įgūdžių bei patirties, todėl rekomenduojama šią sritį patikėti specialistams. Norint itin stilingo vaizdo reikia derinti daugelį aspektų - augalus tarpusavyje, dirvos poreikius, spalvas skirtingais augimo laikotarpiais, žydėjimo trukmę. Taip pat dėmesys turi būti skiriamas ir priežiūrai bei aplinkos tvarkymui. Būtent todėl MEGAPLANTAS rekomenduoja į pagalbą pasitelkti apželdinimo specialistus.

Šiais laikais aplinkos apželdinimas tampa madingas ne tik individualiuose kiemuose, bet ir daugiabučių aplinkoje, komercinėse ir viešose patalpose, sodybose. Taip pat vis labiau populiarėja atskirų zonų apželdinimas, pavyzdžiui, šlaito apželdinimas, baseinėlio ar tvenkinio apželdinimas, tvorų ar balkonų, terasų apželdinimas.

Teritorijos apželdinimui naudojami augalai parenkami pagal dirvos savybes, saulės šviesą, augalų poreikius bei kliento lūkesčius apželdinimo teritorijai. MEGAPLANTAS turi itin platų augalų pasirinkimą, todėl apželdinimo galimybių spektras labai didelis. Mūsų apželdinimo specialistai padės išsirinkti tinkamiausius augalus ir jų kombinacijas, priklausomai nuo kliento apželdinimui skirtos teritorijos veiksnių.

Aplinkos apželdinimas vykdomas tam tikrais etapais. Pirmiausia yra analizuojamas sklypas, nustatomas grunto drėgnumas bei sudėtis, tam, kad būtų parenkami tinkami augalai, o svarbiausia jie derėtų tarpusavyje. Tuomet kuriamas apželdinimo projektas - tai bene svarbiausias etapas, nes nuo jo priklauso galutinis rezultatas. Paskutinis žingsnis - apželdinimo darbai, kurių trukmė priklauso nuo darbų sudėtingumo, gamtinių sąlygų, sklypo parametrų.

MEGAPLANTAS siūlo šias aplinkos apželdinimo paslaugas:

  • kiemo, sodo, sodybos, namo ar viešos teritorijos apželdinimas;
  • baseinų, tvenkinių, kitų vandens telkinių apželdinimas;
  • šlaito apželdinimas;
  • balkonų ir terasų apželdinimas;
  • vertikalus apželdinimas.

Kodėl verta rinktis MEGAPLANTO paslaugas?

  • garantuojame aukštą paslaugų kokybę;
  • mūsų komandoje dirba profesionalūs apželdinimo specialistai;
  • ilgametė patirtis leidžia sukurti individualius ir išskirtinius kliento poreikius atitinkančius projektus;
  • mes visada stengiamės rasti geriausius sprendimus kiekvienoje situacijoje;
  • stengiamės visus darbus atlikti kuo greičiau ir laiku, nesumažinant darbo kokybės.

Užsiimame aplinkos apželdinimu visoje Lietuvoje

MEGAPLANTO aplinkos apželdinimo komanda dirba visoje Lietuvoje. Taigi, nesvarbu, ar apželdinimo paslaugos Jums reikalingos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Marijampolėje, kitame mieste ar miestelyje - mūsų komanda atvyks ir įgyvendins Jūsų norus. Jūsų visi pageidavimai - mūsų sprendimai ir darbas. Patikėkite savo aplinką MEGAPLANTO specialistams, kurių paslaugos apima platų spektrą - nuo apželdinimo projekto paruošimo iki jo įgyvendinimo. Mūsų įgyvendintų projektų pavyzdžius galite matyti svetainės projektų skiltyje.

Nuo ko priklauso aplinkos apželdinimo ir tvarkymo kaina?

Aplinkos apželdinimo kainos labai įvairios ir skaičiuojamos individualiai. Kaina kiekvienu atveju kinta priklausomai nuo apželdinamos teritorijos, nuo objekto, kurį norima apželdinti bei jo ploto. Taip pat kaina priklauso ir nuo kliento poreikių, kokios augmenijos klientas pageidauja ir kitų veiksnių, kaip darbo trukmė, reikalingos konkrečios ar papildomos paslaugos. MEGAPLANTAS specialistai stengiasi kiekvieną projektą įgyvendinti individualiai, todėl projektų įgyvendinimas gali būti koreguojamas, priklausomai nuo poreikių bei galimybių.

Susisiekite, jeigu norite daugiau informacijos apie šią paslaugą:

Želdinių dizaino inžinierius
Jonas Kelmelis

Mob. tel.: +370 608 10 636
garden@megaplantas.eu

Susijusios paslaugos

Didelių medžių bei dekoratyvinių krūmų sodinimas

Didelių medžių bei dekoratyvinių krūmų sodinimas

Didelių medžių bei dekoratyvinių krūmų sodinimas

Susisiekite, jeigu norite daugiau informacijos apie šią paslaugą: Želdinių di...
Vejos įrengimas

Vejos įrengimas

Vejos įrengimas

Graži žalia veja yra labai svarbi sodo ar nuosavo namo aplinkos formavimui, kuri...
Augalų genėjimas ir priežiūra

Augalų genėjimas ir priežiūra

Augalų genėjimas ir priežiūra

Susisiekite, jeigu norite daugiau informacijos apie šią paslaugą: Želdinių di...