Paslaugos

Įvairios paskirties teritorijų projektavimas

Įsigijus nuosavą namą ar sodybą dažnai norima susitvarkyti aplinką. Daugelis ją bando prižiūrėti ir susikurti savo jėgomis, tačiau neretai nusivilia, nes vaizdas neatitinka įsivaizduoto, o ir augmenija atrodo tarpusavyje nesuderinta. Tokiu atveju, norint išvengti nusivylimo, MEGAPLANTAS rekomenduoja patikėti savo aplinką specialistams, kurie ne tik patars aplinkos puoselėjimo klausimais, bet ir suprojektuos ir įgyvendins projektą, o Jūs galėsite džiaugtis stilinga ir išpuoselėta aplinka. Aplinkos projektavimo ir projektų įgyvendinimo patikėjimas specialistams sutaupo ne tik laiką, bet ir nervus dažnam klientui. Pavyzdžiui, su specialistų pagalba Jums bus lengviau atskirti pagrindines sklypo zonas. Svarbu, kad šios zonos būtų išskirstytos į ūkinę, poilsinę ir reprezentacinę. Reprezentacinė zona bus labiausiai matoma Jūsų kiemo vieta, todėl ši zona turi visuomet būti estetiška, traukianti akį, neperkrauta ir prižiūrėta. Poilsio zonoje yra praleidžiama bene daugiausiai laiko, todėl ši zona turi būti pritaikyta šeimos poreikiams ir pomėgiams. Na, o ūkinė zona - tai vieta, kurioje išsidėstę ūkiniai pastatai, daržas, šiltnamiai, vaismedžiai ir vaiskrūmiai. Pastaraisiais metais akcentuojama, kad idealu, jei ūkinė zona yra atskirta nuo kitų pagrindinių zonų. Taip aplinkai suteikiamas tvarkingas įvaizdis.
Aplinkos apželdinimo projektas padeda ne tik nustatyti atskiras sklypo zonas, bet ir augalų vietas, kiekius, jų derinius ir atstumus vienas nuo kito. Taip pat projekto metu galima iš anksto numatyti vietas statiniams, apšvietimo ir laistymo sistemoms. Aplinkos projektavimas leidžia suformuoti takų, kiemo įvažiavimo vietas, vandens telkinių vietas ir kitas svarbias detales.
MEGAPLANTAS komanda siūlo ir projekto vizualizacijos paslaugas, kas leidžia realiai įsivaizduoti kaip atrodys projektas jį įgyvendinus. Pasitelkiant vizualizaciją galima pamatyti ir įvertinti kaip augalai atrodys suaugę, kaip bendrai atrodys apželdinimo projektas ir atskirai kiekvienas elementas bendroje aplinkoje.
Mūsų komanda įvertins situaciją, išklausys kliento pageidavimus ir pateiks pasiūlymus bei galimus pavyzdžius. Taip pat parengsime Jums kelis projekto variantus, tam, kad galėtumėte išsirinkti priimtiniausią ir labiausiai norus ir lūkesčius atitinkantį sprendimą. Galiausiai parengsime galutinį projektą bei jo vizualizaciją.

Užsiimame aplinkos projektavimu visoje Lietuvoje

MEGAPLANTO specialistų komanda dirba visoje Lietuvoje. Taigi, nesvarbu, ar aplinkos projektavimo paslaugos Jums reikalingos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, kitame mieste ar miestelyje - mūsų komanda atvyks ir įgyvendins Jūsų norus. Jūsų visi pageidavimai - mūsų sprendimai ir darbas. Patikėkite savo aplinką MEGAPLANTO specialistams, kurių paslaugos apima platų spektrą - nuo apželdinimo projekto paruošimo iki jo įgyvendinimo. Mūsų įgyvendintų projektų pavyzdžius galite matyti svetainės skiltyje “Projektai”.

Nuo ko priklauso aplinkos projektavimo kaina?

Aplinkos projektavimo kainos yra įvairios ir skaičiuojamos individualiai. Kaina kiekvienu atveju kinta priklausomai nuo apželdinamos teritorijos, nuo objekto, kurį norima apželdinti, bei jo ploto. Taip pat kaina priklauso ir nuo kliento poreikių, kokios augmenijos klientas pageidauja ir kitų veiksnių, kaip darbo trukmė, reikalingos konkrečios ar papildomos paslaugos. MEGAPLANTAS specialistai stengiasi kiekvieną projektą įgyvendinti individualiai, todėl projektų įgyvendinimas gali būti koreguojamas, priklausomai nuo poreikių bei galimybių.

Turite klausimų aplinkos projektavimo klausimais? Kreipkitės, nes mūsų specialistai visuomet pasirengę Jums padėti!

Susisiekite, jeigu norite daugiau informacijos apie šią paslaugą:

Kraštovaizdžio architektė
Loreta Poškienė

Mob. tel.: +370 645 00 070
landscape@megaplantas.eu

Susijusios paslaugos

Augalai įvairios paskirties teritorijoms

Augalai įvairios paskirties teritorijoms

Augalai įvairios paskirties teritorijoms

Susisiekite, jeigu domitės ar norite įsigyti įvairių dekoratyvinių augalų tiek u...
Kraštovaizdžio architektų konsultacijos

Kraštovaizdžio architektų konsultacijos

Kraštovaizdžio architektų konsultacijos

Jei norite įsirengti nepriekaištingą nuosavo namo ar sodo aplinką, o gal siekiat...
Didelių medžių bei dekoratyvinių krūmų sodinimas

Didelių medžių bei dekoratyvinių krūmų sodinimas

Didelių medžių bei dekoratyvinių krūmų sodinimas

Susisiekite, jeigu norite daugiau informacijos apie šią paslaugą: Želdinių di...