Paslaugos

Kraštovaizdžio architektų konsultacijos

Jei norite įsirengti nepriekaištingą nuosavo namo ar sodo aplinką, o gal siekiate suprojektuoti išskirtinę viešąją erdvę ar įmonės lauko aplinką - MEGAPLANTAS medelynas rekomenduoja kreiptis į kraštovaizdžio architektus, kurie padės rasti geriausius įmanomus sprendimus.

Norint suteikti aplinkai daugiau jaukumo ir žalumos, svarbu tinkamai parinkti medelius, krūmus ar kitus augalus. O kuriant žaliąsias miestų erdves yra labai svarbus visumos pojūtis. Todėl spręsti kokius augalus sodinti, turėtų kvalifikuoti kraštovaizdžio specialistai. Specialistai nusimano ir žino, kaip augalai atrodys po daugelio metų, todėl gali įvertinti, ar sodinami augalai neužstos apšvietimo, netrukdys eismo dalyviams, ar šaknys nesukels nepageidaujamų problemų, koks dirvožemis jiems reikalingas augimui ir pan. Žinoma, reikia pasirūpinti ir tuo, kad augalai žaliosiose erdvėse prigytų. Tam turi būti pasirinkti būtent tai vietai tinkami augalai, todėl aplinkos sąlygas geriausiai įvertinti gali tik specialistai.
Kraštovaizdžio specialistai kuria profesionalius ir gerai apgalvotus aplinkos apipavidalinimo projektus. Architektai padės ne tik išsirinkti tinkamiausius želdinius, bet ir pasirūpins aukščiausiais aplinkos projektavimo kokybės standartais.
Kraštovaizdžio architektai teikia konsultacijas tiek vykdant projektus privačiose teritorijose, tiek viešosiose erdvėse.

MEGAPLANTAS kraštovaizdžio architektai

Taigi, profesionaliam kraštovaizdžio kūrimui yra reikalinga didelė patirtis ir profesionalumas. Todėl MEGAPLANTAS rekomenduoja visus darbus patikėti profesionalams. Mūsų įmonėje dirbantys specialistai, kurie turi ilgametę patirtį, užtikrins profesionalią pagalbą kuriant Jūsų aplinką. Kraštovaizdžio architektai suteiks visas reikiamas kraštovaizdžio kūrimo paslaugas įvairaus sudėtingumo projektams.

Kviečiame kreiptis į MEGAPLANTAS medelyno patyrusius aplinkos kūrimo architektus, kurie pasitelkdami moderniausias naujoves ir ilgametes žinias, sukurs puošnią, gyvą, tvarkingą aplinką, tokią, kuri atitiks visus Jūsų lūkesčius. Mūsų specialistai gali padėti įgyvendinti ir skirtingus projektus, viskas pagal Jūsų poreikius.

Norite pasikonsultuoti dėl kraštovaizdžio architektų teikiamų paslaugų? O gal turite klausimų dėl aplinkos projektavimo? Susisiekite su MEGAPLANTAS specialistais, kurie atsakys į visus klausimus ir padės įgyvendinti visas Jūsų aplinkos kūrimo vizijas. Mūsų kraštovaizdžio architektai pasirūpins, kad Jums būtų suteikta išsami ir kokybiška konsultacija visais aplinkos kūrimo ir augalų pritaikymo aplinkai klausimais.

Susisiekite, jeigu norite daugiau informacijos apie šią paslaugą:

Mob. tel.: +370 645 00 070
landscape@megaplantas.eu

Susijusios paslaugos

Augalai įvairios paskirties teritorijoms

Augalai įvairios paskirties teritorijoms

Augalai įvairios paskirties teritorijoms

Susisiekite, jeigu domitės ar norite įsigyti įvairių dekoratyvinių augalų tiek u...
Įvairios paskirties teritorijų projektavimas

Įvairios paskirties teritorijų projektavimas

Įvairios paskirties teritorijų projektavimas

Įsigijus nuosavą namą ar sodybą dažnai norima susitvarkyti aplinką. Daugelis ją ...
Apželdinimo specialistų konsultacijos

Apželdinimo specialistų konsultacijos

Apželdinimo specialistų konsultacijos

Tvarkingas ir stilingas aplinkos apželdinimas suteikia išskirtinumo namo, sodo n...